עורך דין רשלנות רפואית מדווח כי בי"מש הסכים לקבל באופן חלקי תביעה בגין רשלנות רפואית באבחון מאוחר של גידול סרטני שהביא למותו של פעוט בן כשנה וחצי.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי נקבע שניתן היה לאבחן המחלה שממנה נפטר התינוק, כ-4 חודשים לפני האבחון בפועל.

תביעת פיצויים על רשלנות רפואית שגרמה למותו הטראגי, לפני הזמן של התינוק, בגיל כשנה וחצי. כבר מגיל 3 חודשים ועד ליום מותו, הילד נבדק 16 פעמים בחדר מיון, ואושפז שם 7 פעמים בגלל מחלות שונות אשר אובחנו בו.

במהלך אשפוזו, נתגלה אצל המנוח גידול ממאיר, ועל כן ניתן לו טיפול כימוטרפי במטרה לנסות להציל את חייו, אך ניסיון זה כשל והוא נפטר, עשרה ימים לאחר שנעשתה האבחנה.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי לטענת התובעים, ניתן היה לאבחן המחלה, ארבעה חודשים לפני אבחון המחלה בפועל. בנוסף, נטען כי הרופאים שטיפלו התרשלו בכך, כי נתונים אשר חייבו ביצוע ברור מקיף האם מדובר בגידול, נעלמו מעיניהם ובכך התעכבה האבחנה חודשים רבים. לבסוף, נטען כי המחלה אשר היתה בת טיפול עם סיכויי הבראה טובים, הלכה והתגברה עד למותו של המנוח

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי במקרים של איחור באבחון סרטן, יש לבחון מתי השלב המוקדם ביותר שצריך היה לאבחן ומה היו סיכויי ההישרדות אילו היה מאובחן קודם לכן.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי תביעות רשלנות רפואית באבחון סרטן נמשכות לפעמים שנים רבות הואיל ושני הצדדים, התובע והנתבע נלחמים כל אחד להוכיח את טענתו. בית משפט ממנה לעיתים מומחה לטעמו אם אינו בטוח מי מהצדדים צודק.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.