עורכי דין רשלנות רפואית שלום רב, שמי פרידה ולפני שלוש שנים (סוף ינואר 2008) עברתי כריתה מלאה של בלוטת התריס, כך שגופי תלוי באופן מוחלט במינון נכון של אלטרוקסין.

במשך כשנה וחצי הייתי מאוזנת. לאחר מכן רמת ה TSH עלה באופן משמעותי.

האנדוקרינולוג שמטפל בי הניח או שאני בהריון, (למרות שאני לוקחת גלולות למניעת הריון) או ששכחתי לקחת את התרופה באופן סדיר (בבדיקת דם להריון התשובה הייתה שלילית). היה ניראה לי לא הגיוני שיכולתי לשכוח לקחת כמות כזו של כדורים שתגרום לשינוי קיצוני שקרה, (כבר הייתי רגילה לקחת את הכדור יום-יום).

בחודש מאי רמת הTSH הגיע ל 8.62 כאשר הנורמה שלי היא 1. בדיוק הייתי בתקופת המבחנים ונתקלתי בקשיים רבים בלמידה להנדסה חקלאית (הציונים שלי נפגעו קשות) ובתפקוד בעבודה.

לאחרונה, האנדוקרינולוג העלה לי מינון האלטרוקסין, אך עדיין לא התאזנתי ונרמז לי שעליי לחפש עורכי דין רשלנות רפואית.

כשראיתי את הכתבה אשר פורסמה בתקשורת הבנתי את הגורם לבעיה, ברצוני להצטרף לתביעה לפיצויים כנגד כל הנזקים שנגרמו לי והן על עגמת הנפש.

בנוסף אני מצטרפת לתלונות נוספות כמו שהכדורים החדשים גדולים, לא ניתנים לחציה (חלוקה לשני חצאים)-לכן כעת אני נדרשת לקנות שני סוגי קופסאות שונים (50  ו150 מ"ג), בנוסף, הקופסה עצמה קשה ולא נוחה לפתיחה לכן התחלתי להעביר את הכדורים לקופסה אחרת.

בחצי שנה האחרונה התחלתי בשימוש עם האלטרוקסין החדש ולא נאמר לי שזוהי פורמולה חדשה אלא רק שינו את צורת הכדור. בחצי השנה הזאת התלוננתי כשלוש פעמים אצל רופאת המשפחה על דיכאונות חרדות עצירויות כבדות דפיקות לב, חולשה עייפות מרובה עצבים וכדו'. רופאת המשפחה אמרה לי שאני נמצאת בלחץ נפשי ובחרדות קשות והמליצה לי לקחת כדורי הרגעה. בגלל שהנקתי את בני לא רציתי ליטול כדורי הרגעה. כל תופעות הלוואי הנ"ל לא ידעתי שיש להם קשר עם הפורמולה החדשה של האלטרוקסין. עד למעשה בערב חג ראש השנה לא ידעתי שיש קשר לתרופת האלטרוקסין מפני שאיני נוהגת לקרוא בעיתונות ולא ידעתי שכבר חולים התארגנו ושכרו עורכי דין רשלנות רפואית.

משפחתי שהתארחה אצלי סיפרה לי על כך. באותו רגע הבנתי שאצלי הכל בסדר ואני בן אדם בריא בנפשי אלא נטלו ממני כל פיסת אושר ושפיות בגלל הפורמולה החדשה. איך אומר לילדיי סליחה שהייתי עצבנית ולא היה לי כח אליהם ובשעה 10 בבוקר כבר חיפשתי מיטה במקום לקחת את בני לכן ולהחליף לו חיתול?

אשמח לשמוע דעתם של עורכי דין רשלנות רפואית על המקרה.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.